Brian Mulligan w Krakowie już 15 września

15 września 2015 roku w Krakowie odbędzie się spotkanie (warsztaty) z Brianem Mulliganem.

15 września 2015 roku w Krakowie będą miały miejsce specjalistyczne warsztaty, które poprowadzi Brian Mulligan. Będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce. Oprócz naszego kraju odwiedzi on we wrześniu także Wielką Brytanię i Holandię.

Brian R. Mulligan otrzymał dyplom uprawniający go do wykonywania zawodu fizjoterapeuty w roku 1954, natomiast w 1974 roku – Dyplom z zakresu terapii manualnej. W 1996 roku, uznając pracę, jaką włożył w rozwój fizjoterapii przyznano mu honorowe członkostwo Nowozelandzkiego Towarzystwa Fizjoterapeutów.
W 1998 roku został dożywotnim członkiem Nowozelandzkiej Szkoły Fizjoterapii.

W 1968 roku B. R. Mulligan wraz R.A. McKenzie i J. Cameron założył Nowozelandzkie Stowarzyszenie Terapeutów Manualnych (obecnie: Nowozelandzkie Stowarzyszenie Fizjoterapeutów Manualnych), a w 1988 roku został jego dożywotnim członkiem.

Oprócz prywatnej praktyki w Wellington, od 1970 roku zaangażowany jest w nauczanie terapii manualnej w Nowej Zelandii. Od 1972 roku naucza terapii manualnej za granicą, a jego kursy zawsze cieszyły się dużą popularnością. Aby zaspokoić ogromne zapotrzebowanie ze strony fizjoterapeutów pragnących nauczyć się jego technik i zapewnić wysoki standard nauczania, założył w 1995 roku międzynarodową organizację akredytującą nauczycieli. Nosi ona nazwę: Stowarzyszenie Nauczycieli Koncepcji Mulligana (The Mulligan Concept Teachers Association). Uczestnicy kursów prowadzonych przez akredytowanych nauczycieli mogą być pewni wysokiego poziomu nauczania i wierności przekazu.

Brian Mulligan jest autorem licznych artykułów, które zostały opublikowane w New Zealand Journal of Physiotherapy, jak również w czasopismach zagranicznych.

(informacja ze strony: http://www.mulliganconcept.pl/metoda-mulligana)

 

Uczestnicy otrzymają Certyfikat Międzynarodowy/Zaświadczenie.

Wszelkie informacje:

 tel: 12 3581578 /wieczorem/ lub tel. kom. 509 584 001

/e-mail: andrzej@mullganconcept.pl lub budrysab@op.pl
lub kursy@mulliganconcept.pl