Pracowity weekend Zarządu Głównego PTF

Miniony weekend (20-22 października 2017) był bardzo pracowity dla członków Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Już w piątek z ich udziałem, w Krakowie, w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbyła się ceremonia otwarcia III Ogólnopolskiego Sympozjum Rehabilitacji w Chorobach Nerek i Układu Moczowego. Polskie Towarzystwo Fizjoterapii było patronem wydarzenia.

A już w sobotę rano Prezes dr Marek Kiljański, wiceprezesi prof. Jan Szczegielniak i prof. Zbigniew Śliwiński, sekretarz dr Marek Woszczak i inni członkowie Zarządu Głównego uczestniczyli w otwarciu Jesiennych Dni Fizjoterapii. XII edycja tego wydarzenia miała miejsce w Hotelu Atrium, w Polańczyku Zdroju. Do godziny 14:00 odbywały się sesje naukowe, a następnie do 18:30 warsztaty.

Organizatorem Jesiennych Dni Fizjoterapii organizowane są przez lubelski, podkarpacki i mazowiecki oddziały Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, Wydział Medyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Wydział Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Zobacz galerie z obu konferencji: