Poznaj przyszłość branży rehabilitacyjnej na targach Reha Trade Show!

OGŁOSZENIE PARTNERA

Jeśli chcesz poznać światowe trendy branży medycznej oraz poznać jej przyszłość, wysłuchać wielu wartościowych treści i zyskać aktualną wiedzę przyjdź na jedyne targi rehabilitacyjne w stolicy! Jeszcze dziś kup bilet w niższej cenie: https://rehatrade.pl/kup-bilet/.

Jaka jest przyszłość branży rehabilitacyjnej?
Jak poradziła sobie ona w obliczu pandemii?
Jakie zmiany należy wprowadzić, by zapewnić jej równomierny rozwój?
Jak zbudować jej bezpieczeństwo w obliczu kryzysu?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą targi rehabilitacyjne REHA TRADE SHOW 2021. Wydarzenie jest gwarancją merytorycznego omówienia najważniejszych zagadnień branży – rozwoju technik rehabilitacyjnych, usług opiekuńczych i pielęgnacyjnych oraz światowych trendów. II edycja eventu odbędzie się już 21 września 2021 roku na PGE narodowym w Warszawie.

Co zyskają uczestnicy?

REHA TRADE SHOW 2021 to wydarzenie, które ma łączyć branżę w czasie kryzysu i odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące biznesu. Koncentruje się na nawiązywaniu relacji pomiędzy uczestnikami oraz wymianie myśli eksperckiej i wdrażaniu rozwiązań przyczyniających się do dalszego rozwoju działalności.

To okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz możliwość wzmocnienia relacji ze stałymi kontrahentami. Po okresie branżowej stagnacji wydarzenie to da również możliwości zaprezentowania swoich usług docelowej grupie odbiorców i prezentacji produktów wśród ludzi potencjalnie zainteresowanych ich nabyciem. Ponadto, tak duża impreza branżowa pozwala na obserwację i analizę konkurencji, utrwalenie pozytywnego wizerunku marki wśród konsumentów i rozpoznanie oczekiwań klientów biznesowych.

To także platforma do zdobycia najaktualniejszych informacji o rynku, opinii o prezentowanych produktach i udziału w unikatowych prelekcjach oraz konsultacjach z ekspertami. Te z kolei poskutkują poznaniem najnowszych, światowych trendów, odpowiedzi na kryzys w branży oraz rozwiązań pomocowych dla sektora rehabilitacji i fizjoterapii.

Po szczegółowe informację zapraszamy na stronę: https://rehatrade.pl/

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest: Technomex.