Patronat PTF

W imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz Zarządu Polskiego Towarzystwa Artroskopowego, mamy zaszczyt zaprosić lekarzy ortopedów, fizjoterapeutów oraz pielęgniarki do udziału w IV Zjeździe Polskiego Towarzystwa Artroskopowego, który odbędzie się w dniach 14 – 16 października 2021 we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia.

Nasz poprzedni Kongres był jednym z najważniejszych kongresów ortopedycznych w 2019 roku i zgromadził blisko 1000 uczestników.

W ramach tegorocznego kongresu planujemy udział wielu wybitnych specjalistów z Polski i zagranicy, dzięki czemu, jak zawsze zapewnimy Państwu wykłady na najwyższym światowym poziomie, dotyczące zarówno klasycznych jak też innowacyjnych zagadnień artroskopii. Przygotowaliśmy cykl praktycznych prezentacji dotyczących standardowych procedur i technik chirurgicznych. Szczególnie polecamy je młodym kolegom stawiającym pierwsze kroki na polu artroskopii.

Cieszymy się także bardzo na zaangażowanie w najbliższy Kongres środowisk fizjoterapeutycznych i pielęgniarskich, co pozwoli nam prowadzić dyskusje o problemach współczesnej Ortopedii w jak najszerszym gronie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Zjazdu www.zjazd.ptartro.pl, na której znajdą Państwo więcej szczegółów na temat wydarzenia, a także formularz rejestracji.

Do zobaczenia we Wrocławiu!