Medfile – reklama i promocja gabinetu – za darmo

Artykuł sponsorowany

Stopień widoczności strony www w Internecie ma kluczowe znaczenie w trakcie poszukiwań placówki czy gabinetu przez potencjalnych pacjentów. Marketing i promocja są zatem nieodłącznym elementem prowadzonej działalności. W kontekście zachodzącej transformacji cyfrowej i przeniesienia wielu procesów do świata online, Internet stał się medium, które towarzyszy nam 24/7. Jest to pierwsze miejsce, gdzie poszukujemy informacji nt. nurtujących nas problemów, w tym zdrowotnych. Wiemy, jak pracochłonne i kosztowne są działania związane z pozycjonowaniem strony pod SEO, a tylko w taki sposób (nie licząc płatnej promocji) jesteśmy w stanie przebić się przed naszą konkurencję. Można tego dokonać na kilka sposobów, a jednym z nich jest skorzystanie z programu do elektronicznej dokumentacji medycznej Medfile®.

3 w 1 – rejestracja online, promocja gabinetu i elektroniczna dokumentacja medyczna

Program do elektronicznej dokumentacji medycznej ma za zadanie spełniać wszelkie funkcje związane z prowadzeniem e-kartoteki pacjenta. Co do tego nie ma wątpliwości. Dostosowana karta pacjenta do wzorcowo prowadzonego procesu diagnostyczno-terapeutycznego jest oczywistym elementem, który ma wpływ na jakość dokumentacji pacjenta. W Medfile® dedykowana karta dla fizjoterapeutów przygotowana jest w oparciu o wytyczne Krajowej Izby Fizjoterapeutów, a usprawnienia w samej rejestracji pacjentów na wizyty indywidulane lub grupowe wynikają ze ścisłej współpracy ze środowiskiem fizjoterapeutycznym. Część diagnostyczna naszej aplikacji dostosowana jest do potrzeb i wymogów jej Użytkowników. Dlatego też w Medfile® poszliśmy o krok dalej i postanowiliśmy skupić się na działaniach, które pozwolą na darmową promocję gabinetu czy placówki. Wiemy, jak skuteczna reklama i promocja wpływają na wzrost wyników sprzedażowych, stąd też nasz pomysł na wyodrębnienie następujących modułów w naszym oprogramowaniu:

– darmowa strona www i obecność w katalogu gabinetów;

– rejestracja online pacjentów na wizyty (integracja kalendarza Medfile® z platformą ZnanyLekarz oraz Google Calendar);

– EDM Medfile® służące do realizacji konsultacji.

Darmowa reklama gabinetu wśród pacjentów

Każdy użytkownik Medfile® po założeniu konta otrzymuje automatycznie dostęp do strony www, którą może dowolnie zarządzać, uzupełniając ją o godziny przyjęć czy dodając aktualności. Strona ta również automatycznie zostaje dodana do katalogu gabinetów, dzięki czemu niemalże natychmiastowo może zostać wyszukana przez pacjentów. Jest to metoda, która rozwiązuje problem odwoływania się do marketingu zewnętrznego. W Medfile® wszelkie działania odbywają się z poziomu jednego programu, a samym pozycjonowaniem strony i katalogu gabinetów zajmują się specjaliści od SEO w Medfile®. Dzięki takiej strategii specjaliści mogą skupić się na faktycznym realizowaniu konsultacji, ponieważ ich marketing działa 24/7 bez ich fizycznego zaangażowania. Zwiększ widoczność wśród pacjentów – reklama dla gabinetu Medfile.

Podsumowując – Medfile® to program do elektronicznej dokumentacji medycznej, który dzięki bogatemu zapleczu managerów odpowiedzialnych za jego rozwój stał się kompleksowym rozwiązaniem dla gabinetów fizjoterapeutycznych i lekarskich zarówno w kontekście EDM, jak i marketingu placówki. Jesteśmy przekonani, że prowadzenie globalnego marketingu z wykorzystaniem potęgi Internetu to obligatoryjne działania, które przynoszą korzyści w postaci zwiększonej ilości realizowanych konsultacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Umów się na bezpłatną prezentację systemu. Zadzwoń pod numer (+48) 530 610 330 lub napisz do nas maila na adres: biuro@medfile.pl.

Title – Reklama i promocja gabinetu w programie do elektroncznej dokumentacji medycznej Medfile®.

Description- Medfile® to program do elektronicznej dokumentacji medycznej oraz reklamy i promocji gabinetu. Darmowa strona www, rejestracja online, elektroniczna dokumentacja medyczna.

Keywords – elektroniczna dokumentacja medyczna, rejestracja online, promocja gabinetu, darmowa strona www, powiadomienia SMS, darmowa aplikacja medyczna, program dla lekarzy, program dla fizjoterapeutów