Kongres WCPT w maju 2019 roku w Genewie

WCPT ma przyjemność ogłosić liderów opinii i innowatorów w dziedzinie fizjoterapii, którzy zaprezentują kluczowe sesje podczas największego na świecie spotkania profesjonalistów – Kongresu WCPT, który odbędzie się w Genewie w Szwajcarii w dniach 10-13 maja 2019 r.

Program kongresu obejmuje 26 tematycznych sympozjów z udziałem 119 prelegentów z całego świata. Sympozja tematyczne to podstawowe sesje, podczas których odkrywane i badane są najnowocześniejsze perspektywy badawcze i praktyczne, będąc platformą edukacyjną dla klinicystów, menedżerów, edukatorów, badaczy i decydentów.

 WCPT2019_ad_SoMe

“Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z wysokiej jakości wielu recenzowanych przez nas propozycji. Było kilka bardzo trudnych wyborów, jednak z dumą prezentujemy ukierunkowane sympozja, które naszym zdaniem stanowią najlepsze możliwe kombinacje szeregu aktualnych tematów istotnych dla klinicystów, pedagogów i badaczy, przedstawionych przez znakomitych prelegentów z całego świata “. – powiedziała Charlotte Häger, przewodnicząca komitetu programowego Kongresu WCPT (CPC), która jest odpowiedzialna za przygotowanie programu na Kongres WCPT.
“Sympozja tematyczne są doskonałą okazją do unikalnego zrozumienia i prawdziwego wglądu w konkretną dziedzinę z różnych perspektyw globalnych.”“CPC zobowiązało się do zapewnienia jak największej interakcji w kongresie, i dostęp dla każdego zainteresowanego tematem delegata. Wspólnie wykorzystamy w pełni ten kongres. “

Każde sympozjum tematyczne jest organizowane przez przewodniczącego, który prowadzi międzynarodową grupę prelegentów poprzez połączone prezentacje skoncentrowane na badaniach. Sympozjum kończy się najważniejszymi wiadomościami i dyskusji na temat praktyki, badań, edukacji, zarządzania i polityki.

Więcej szczegółów na temat sympozjów na kongres WCPT 2019 można znaleźć na stronie: www.wcpt.org/wcpt2019/programme/fs.

 

Źródło: WCPT