Innowacyjna fizjoterapia w Lublinie

Patronat PTF


IX Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Innowacyjna Fizjoterapia”                                              Lublin/online, 22 kwiecień 2023 r.                                                                                                                                                                                                                                         Organizator: Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL

 

IX Ogólnopolska Konferencja Naukowa Innowacyjna Fizjoterapia to kolejna odsłona cieszącej się uznaniem inicjatywy skierowanej do pracowników naukowych, doktorantów, studentów, praktyków oraz innych osób bezpośrednio związanych z fizjoterapią, bądź też zainteresowanych poruszaną podczas wydarzenia tematyką.

Celem Konferencji jest udowodnienie, że fizjoterapia to praktyczna, aplikacyjna, pełna wyzwań i pasji nauka, a także możliwość nawiązania kontaktów branżowych jak i poszerzenie swojej wiedzy i doświadczeń.

Do udziału zapraszamy głównie fizjoterapeutów oraz osoby ze środowiska medycznego i okołomedycznego, ale przede wszystkim pasjonatów fizjoterapii. Coraz bardziej interdyscyplinarny charakter fizjoterapii pozwala na znalezienie jej elementów w wielu dziedzinach nauki. W związku z tym mile widziane będzie także uczestnictwo np. fizyków, biochemików, biotechnologów, inżynierów, pedagogów, psychologów, logopedów itd.

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w Konferencji dostępne są na stronie: www.innowacyjna-fizjoterapia.pl.

Dane do kontaktu:

kontakt@innowacyjna-fizjoterapia.pl

☎ +48 733 933 416