WCPT rozpoczyna współpracę z Firmą HUR

logohurŚwiatowa Konfederacja Fizjoterapii (WCPT) z przyjemnością pragnie ogłosić nawiązanie współpracy z firmą HUR, jednym z wiodących światowych dostawców skomputeryzowanego sprzętu do rehabilitacji poprzez trening siłowy.

– WCPT cieszy się ze współpracy z HUR, nowym partnerem korporacyjnym Konfederacji – Mówi dyrektor wykonawczy WCPT, Jonathon Kruger, którego mamy nadzieję gościć w tym roku w Pabianicach. – To stanowi świetną okazję dla WCPT do włączenia wiodącego dostawcy sprzętu do rehabilitacji poprzez trening siłowy z globalną społecznością fizjoterapeutów.

– HUR od wielu lat wspierał  WCPT jako wystawca i sponsor naszego Kongresu. A to partnerstwo jest naturalną ewolucją kontaktów, ze względu na wspólny interes w rozwijaniu praktyk opartych na dowodach i promowaniu aktywności fizycznej – dodaje Kruger.

HUR jest wiodącym dostawcą skomputeryzowanych urządzeń do treningu siłowego, specjalnie opracowanych do celów rehabilitacji i ćwiczeń osób starszych. Ich produkty rozwijane są w ścisłej i ciągłej współpracy z uniwersytetami, instytucjami naukowymi, użytkownikami, dystrybutorami i partnerami strategicznymi. Niedawno w HUR dyrektorem ds. badań i edukacji został fizjoterapeuta dr Arto Hautala.

WCPT i HUR liczą na owocną współpracę także w ramach globalnej wspólnoty fizjoterapeutów.

Dowiedz się więcej o WCPT na stronie www.wcpt.org.

Więcej informacji na temat HUR pod adresem www.hur.fi.

Źródło: WCPT