Stanowisko ZG PTF w sprawie ulotek rozprowadzanych przez SFP

Szanowni Państwo, przedstawiamy stanowisko Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii w związku z informacjami o rozpowszechnianych ulotkach i określaniu PTF, jako ich autora.

13064744_1013026252119221_8864367874276658461_oOświadczenie dotyczy informacji, iż jesteśmy posądzani o rozpowszechnianie ulotek:

“Pani Profesor , pozwalam sobie przesłać Pani ulotkę wydaną przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii, a którą to znalazłam u siebie w szpitalu . Oburzona zawartą w niej treścią ( punkt 4) postanowiłam dostarczyć ją również do Okręgowej Izby Lekarskiej. Być może wpadła ona w ręce Pani Profesor już wcześniej, my z koleżankami znalazłyśmy ją dopiero w piątek. Ulotki rozłożone były dla pacjentów w poradniach. Myślę, że środowisko lekarskie nie może akceptować tak jawnego i bezpodstawnego naruszania jego dobrego imienia.
Liczę na nagłośnienie sprawy poprzez Polskie Towarzystwo Rehabilitacji, Naczelną Izbę Lekarską a nawet Ministerstwo Zdrowia a także pociągnięcie do odpowiedzialności osób , które stoją za propagowaniem takich oszczerstw.
Pozdrawiam serdecznie. ” (Imię i nazwisko autora do wiadomości PTF)

Załączamy treść wspominanej ulotki, wkrótce opublikujemy oficjalne oświadczenie!

sfpulotka1 sfpulotka2