Konferencja, Poznań 17-20 czerwca 2015

Zapraszamy na XVII Sympozjum Naukowo-Szkoleniowego Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji pt.  „Neurorehabilitacja” oraz towarzyszącej jej VII  konferencji „East European & Mediterranean Cerebral Palsy & Developmental Medicine Meeting”, które odbędą się w Poznaniu w dniach 17-20 czerwca 2015r.

Z wielką przyjemnością i satysfakcją pragniemy zaprosić Państwa na XVII Sympozjum Naukowo-Szkoleniowego Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji pt.  „Neurorehabilitacja” oraz towarzyszącej jej VII  konferencji „East European & Mediterranean Cerebral Palsy & Developmental Medicine Meeting”, które odbędą się w Poznaniu w dniach 17-20 czerwca 2015r.  Patronatem konferencji jest Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Rektor  Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Odbywają się one pod auspicjami American Academy on Cerebral Palsy and Developmental Medicine, European Academy of Childchood Disabilities, Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych oraz towarzystw rehabilitacyjnych, fizjoterapeutycznych i ortopedycznych. W spotkaniach weźmie udział około 800 uczestników z całego świata, w tym lekarzy, fizjoterapeutów oraz ekspertów zajmujących się problematyką medycyny rozwojowej.
W towarzyszącym konferencji Forum Rodziców przewidywany jest udział rodziców dzieci niepełnosprawnych. Udział wykładowców krajowych i zagranicznych będzie dla nich okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w zakresie:
● Rehabilitacji zawodowej i społecznej dzieci
● Form poprawy  jakości życia dzieci i ich aktywizacji sportowej
● Porad prawnych w zakresie modyfikowanych przepisów i regulacji o stanie rodziny
● dziecka z  niepełnosprawnością.
Ponownie zapraszamy do odwiedzenia strony www.eemcpdm2015.pl w celu zapoznania się ze szczegółowym programem konferencji.
Jednocześnie mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wykład otwarty dla Miasta Poznania, który wygłosi prof. Rosalyn Boyd z Australii pt: “New Directions for children with Cerebral Palsy, early detection, early intervention to
become participating members of Society”. Odbędzie się on w Wadze Miejskiej w dniu 17 czerwca 2015 r. o godzinie 12.00 w Wadze Miejskiej. Ponadto proponujemy udział  w warsztatach prowadzonym przez wybitnych specjalistów krajowych i zagranicznych nt.: wczesnej rehabilitacji neurologicznej, toksyny botulinowej, zaopatrzenia ortopedycznego oraz dystrofii mięśniowych, rdzeniowych i malformacyjnych planowanych na 17 06 2015 r. od godziny 13.30 (konieczność rejestracji on line – otwarta będzie w dniu 15 05 2015) Mamy nadzieję że będzie to unikalne forum wymiany doświadczeń interdyscyplinarnych  z zakresu diagnostyki i leczenia schorzeń neurologicznych.
W związku z ogromnym zainteresowaniem udziałem w Konferencji, miło nam poinformować iż koszt uczestnictwa został obniżony do 600 zł.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
Organizator.