I Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów w półmaratonie

W dniu 22 marca 2015 roku w ramach XII Krakowskiego Półmaratonu Marzanny odbędą się I Mistrzostwa Polski w półmaratonie. Patronat nad wydarzeniem objęły Polskie Towarzystwo Fizjoterapii oraz Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska.

W Krakowie od jedenastu lat biegacze, zaraz po utopieniu kukły Marzanny, startują do rywalizacji na trasie półmaratonu. Od kilku lat zamiast monotonnych okrążeń Błoń proponujemy trasę zarówno bulwarami wiślanymi, niedaleko Wawelu, a także urokliwymi zaułkami Starego Miasta. Dwunasta edycja przyniesie – oprócz nowej trasy – kolejne atrakcje: bieg na dystansie 10km, a także Otwarte Mistrzostwa Polski w Nordic Walking techniką klasyczną.

W ramach półmaratonu miłośnicy biegania wśród fizjoterapeutów pierwszy raz będą mogli rywalizować między sobą o krajowy prymat i tytuł Mistrza Polski Fizjoterapeutów! Zawody odbędą się w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn. Nagrody otrzymają zawodnicy, którzy uplasują się na miejscach 1-6.

REGULAMIN MISTRZOSTW POLSKI FIZJOTERAPEUTÓW

Na trasę Półmaratonu Marzanny zapraszamy w niedzielę 22 marca 2015 r. Start półmaratonu o godzinie 11:00 na krakowskich Błoniach; miejsce startu biegu na 10km zostanie podanie w terminie późniejszym (organizator zapewnia transport z biura zawodów na linię startu!)

Szczegóły, mapkę trasy i formularz rejestracyjny dostępne są na stronie:

http://www.polmaratonmarzanny.pl/