Dziękujemy za udział w wyborach!

Szanowni Państwo.

Przede wszystkim chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim fizjoterapeutom, którzy świadomi, jak ważnym wydarzeniem dla naszego zawodu są te pierwsze wybory – w tę historyczną sobotę stawili się na Zjazdach Regionalnych i Wojewódzkich i oddali swoje głosy. Wybraliście Państwo swoich przedstawicieli, którzy już niedługo podejmą w Waszym imieniu decyzję, kto przez 4 najbliższe lata weźmie na swoje barki niezwykle trudny obowiązek tworzenia Samorządu Fizjoterapeutów.

Dziękujemy także wszystkim kandydatom na delegatów i gratulujemy tym z nich, którzy zdobyli zaufanie wyborców i będą reprezentować swoje regiony na Krajowym Zjeździe Fizjoterapeutów. Przed Wami niezwykle ważne zadanie. Musicie wybrać osoby, które będą kierowały Krajową Radą Fizjoterapeutów w najtrudniejszym okresie tworzenia Izby. To wielki zaszczyt, a jednocześnie niezwykła odpowiedzialność, to w Waszych rękach leży przyszłość fizjoterapii w Polsce, to Wy zdecydujecie czy za 4 lata zawód fizjoterapeuty będzie cieszył się estymą, czy zacznie tracić swój prestiż w oczach przedstawicieli innych zawodów medycznych i pacjentów…

Dziękujemy też wszystkim koordynatorom, których ciężka, społeczna praca przez blisko dwa miesiące pozwoliła na stworzenie Krajowego Rejestru Fizjoterapeutów i przeprowadzenie Zjazdów Regionalnych i Wojewódzkich. Dziękujemy też wszystkim członkom KOSF. Szczególnie tym, którzy wspierali i pomagali w swoich województwach koordynatorom ale też potrafili docenić ich pracę.

Wybory do Krajowej Rady Fizjoterapeutów dopiero przed nami. Dziś raz jeszcze gratulujemy delegatom i dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się poświęcić sobotę, by świadomie tworzyć historię swego zawodu. Wykonaliście wspaniałą pracę!!!