Konferencja Masażu w Łodzi

Patronat PTF


Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w organizowanej przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, pod Patronatem Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.

XV OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI METODYCZNO – NAUKOWO – PRZEDMIOTOWEJ „Masaż lekiem XXI wieku”, która odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2022 r. w Łodzi.

Konferencja odbędzie się w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Stefy Ekonomicznej.

Co roku konferencja gromadzi kilkuset naukowców, specjalistów, nauczycieli masażu i osób zainteresowanych problematyką fizjoterapii z całej Polski. Uroczyste otwarcie obrad rozpocznie się od wręczenie statuetek „Za rozwój i popularyzację masażu w Polsce”.

 

Wśród wykładów interesujące tematy, jak np. o roli masażu w leczeniu niedoczynności tarczycy i choroby Hashimoto, w bólach menstruacyjnych czy bruksizmie!

Jak co roku, Konferencji towarzyszyć będą warsztaty z masażu oraz salon prezentacja firm, które zajmują się produkcją i dystrybucją profesjonalnych produktów i narzędzi dydaktycznych do wykonywania i nauki masażu.

 

Szczegółowe informacje, zapisy oraz program konferencji znajduje się na

O Konferencji – Konferencja Masażu – Działalność naukowa – Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu – Studia Łódź (wsbinoz.edu.pl)