III Międzynarodowe Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo

Expo Silesia, Sosnowiec, 23-24 października 2020 r.

 Z myślą o zdrowiu i pacjentach!

REHexpo to integracja środowisk związanych z szeroko pojętą dziedziną rehabilitacji medycznej. Stanowi źródło informacji i fachowej wiedzy, spotkań ze nowoczesnymi rozwiązaniami, wymianą doświadczeń w dynamicznie rozwijającej się branży. Oferuje szeroki zakres tematyczny dotyczący profilaktyki, diagnozowania i leczenia w fizjoterapii, medycynie fizykalnej, inżynierii biomedycznej, osteopatii, medycynie sportowej i lecznictwie uzdrowiskowym.

 

Integralną częścią targów będzie szereg wydarzeń towarzyszących z bogatym programem merytorycznym i praktycznym. W tym samym czasie odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Popularno- Naukowej pt.: „Symbioza fizjoterapeuty, lekarza i inżyniera szansą na rozwój naukowy – Fizjoterapia i aktywność zdrowotna”, której organizatorem jest AWF Katowice i Expo Silesia, współorganizatorem Wydziałem Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej. Konferencję Patronatem Honorowym objęli:

Konsultant Krajowy w dziedzinie fizjoterapii prof. dr hab. Jan Szczegielniak

Prezes Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii dr Rafał Trąbka

Rektor AWF im. Jerzego Kukuczki w Katowicach prof. dr hab. Grzegorz Juras

Dziekan Wydziału Inżynierii Biomedycznej prof. dr hab. Zbigniew Paszenda

 

Więcej informacji na stronie: www.konferencja-pha.pl

Ponadto odbędzie się Seminarium połączone z Warsztatami pt.: „FDM jako interdyscyplinarny model terapeutyczny – współpraca fizjoterapeuty, lekarza, dietetyka i trenera sportu”, którego organizatorem jest  Angitia. Przez dwa dni targowe nie zabraknie rozmów, spotkań, pokazów oraz prezentacji, stanowiących doskonałą okazję do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów.

Więcej informacji na stronie: www.rehexpo.pl

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁTWORZENIA WYDARZENIA!

 

Kontakt:

Małgorzata Krawiec- Menedżer projektu

tel. kom. +48 510 030 325, e-mail: rehexpo@exposilesia.pl

 

Miejsce:

Expo Silesia Sp. z o.o. ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec