Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

XVII Kongres Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii

Grudzień 5 - Grudzień 7

W 2019 roku odbędzie się Kongres Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. W pabianickim hotelu Fabryka Wełny już po raz szósty będziemy mieli przyjemność gościć fizjoterapeutów i lekarzy związanych z rehabilitacją, którzy przedstawią liczne wykłady i plakaty naukowe. Przeprowadzone zostaną liczne warsztaty praktyczne, a uczestnicy będą mogli także zwiedzić wystawę sprzętu rehabilitacyjnego.

Patronat nad Kongresem objął Prezydent RP Pan Andrzej Duda!

Jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja będzie wyjątkowa. Będziemy w trakcie Kongresu wybierać nowe władze Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, które jako jedyne reprezentuje Polskę w Światowej Konfederacji Fizjoterapii (m.in. w Zarządzie ER-WCPT), więc będzie to wybór osób, które mogą polskich fizjoterapeutów nadal godnie reprezentować na międzynarodowym forum.

Będziemy też obchodzić 20 rocznicę piastowania funkcji prezesa Zarządu Głównego PTF przez dr. Marka Kiljańskiego. Były to lata, w których fizjoterapia stała się ważnym zawodem medycznym, między innymi dzięki ustawie o zawodzie fizjoterapeuty, którą Prezes Marek Kiljański, Wiceprezesi Jan Szczegielniak i Zbigniew Śliwiński wraz z posłem Dariuszem Dziadzio w lipcu 2014 roku wnieśli do laski marszałkowskiej.

W miarę zbliżania się do terminu Kongresu będziemy na bieżąco informować o tym, co ważnego i ciekawego jeszcze będzie miało miejsce w Pabianicach.

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo z nami także i w tym roku. Zapraszamy w grudniu do Pabianic!!!

Szczegóły

Start:
Grudzień 5
Koniec:
Grudzień 7
Strona internetowa:
http://17kongres.edu.pl

Organizator

Polskie Towarzystwo Fizjoterapii
Telefon:
666042049
Email:
biuro@fizjoterapia.org.pl
Strona internetowa:
http://fizjoterapia.org.pl

Miejsce

Hotel Fabryka Wełny
Zamkowa 2
Pabianice, łódzkie 95-200 Polska
+ Google Map
Telefon:
666 042 049
Strona internetowa:
http://12konferencja.edu.pl