Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

REHexpo

23 października 2020 - 24 października 2020

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁTWORZENIA NASZEGO WYDARZENIA!

REHexpo Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego

Expo Silesia, Sosnowiec, 23- 24 października 2020 r.

Z myślą o zdrowiu i pacjentach!

Zapraszamy do udziału w III edycji Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo, które odbędą się 23- 24 października 2020r. w Centrum Targowo- Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Targi REHexpo to możliwość integracji środowisk związanych z rehabilitacją oraz wymiany informacji na temat nowych rozwiązań w zakresie profilaktyki, diagnozowania i leczenia w dziedzinach fizjoterapii, medycyny fizykalnej, inżynierii biomedycznej, osteopatii, a także lecznictwa uzdrowiskowego. Jest to niezwykła okazja do zaczerpnięcia wiedzy od wybitnych specjalistów oraz zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w branży.

Podczas wydarzenia odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Popularno – Naukowa pt.: „Symbioza fizjoterapeuty, lekarza i inżyniera szansą na rozwój naukowy – Fizjoterapia i aktywność zdrowotna”, której organizatorem jest Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach i Expo Silesia. Nad merytoryką czuwają również współorganizatorzy: Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej w Gliwicach i Uniwersytet Śląski w Katowicach. Wśród wydarzeń towarzyszących nie zabraknie licznych warsztatów, pokazów oraz prezentacji, stanowiących doskonałą okazję do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów m.in. z otrotyki i protetyki, treningu funkcjonalnego czy odnowy biologicznej.

Do odwiedzenia REHexpo zapraszamy właścicieli i kadrę zarządzająca państwowych i prywatnych palcówek rehabilitacyjnych oraz szpitali, dyrektorów sanatoriów, władze miejscowości uzdrowiskowych, właścicieli gabinetów, fizjoterapeutów, osteopatów, lekarzy, ortotyków, trenerów personalnych, instruktorów rekreacji ruchowej, trenerów dyscyplin sportowych, masażystów, pracowników medycznych i kadrę naukową oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie badaniami i rozwojem przedsiębiorstw.

Naszym Wystawcom, Gościom, Klientom i Kontrahentom oddajemy do dyspozycji nowoczesny, klimatyzowany pawilon targowy z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej. Obiekt w całości dostosowany jest do osób niepełnosprawnych.

Więcej informacji na stronie: www.rehexpo.pl

Kontakt: Miejsce targów:

Małgorzata Krawiec – Manager Projektu Expo Silesia Sp. z o.o.

tel.: +48 510 030 325 ul. Braci Mieroszewskich 124

e-mail: rehexpo@exposilesia.pl 41-219 Sosnowiec

Szczegóły

Początek:
23 października 2020
Koniec:
24 października 2020
Witryna internetowa:
http://www.rehexpo.pl/

Organizator

Expo Silesia

Miejsce wydarzenia

Expo Silesia
Braci Mieroszewskich 124
Sosnowiec, śląskie 41-219 Polska
+ Google Map